Fotolustro na  Twoją imprezę 🙂

Fotolustro to świetna forma urozmaicenia czasu na każdej imprezie a przy wyjątkowa atrakcja.  Poszukując pomysłów podwyższających jakość Twojego wydarzenia zdecyduj się właśnie na skorzystanie z usług DIAMORE jakim jest FOTOLUSTRO 🙂

Dlaczego DIAMORE ? Stawiamy na jakość! 

Nasz sprzęt wykonany jest ze starannością a podczas każdej imprezy dbamy o najmniejsze szczegóły. Wygląd lustra jest atrakcyjny, prezentuje się genialnie. Mają Państwo do wyboru Styl GLAMOUR Lub RETRO.

Piękna zdobiona rama, czerwony dywan oraz ozdobne barierki lub inne stylistyki sprawiają, że wszystko tworzy niezwykłą, spójną całość. Drugą istotną kwestią jest jakość wykonanych zdjęć. Aparat wykonujący zdjęcia to wysokiej jakości lustrzanka firmy canon, dzięki temu możecie drukować i wywoływać zdjęcia w różnych rozmiarach, a także zamieszczać na wszelkiego rodzaju portalach.

DLA NAS WAŻNA JEST DOBRA ZABAWA TWOJA I TWOICH GOŚCI

FOTOLUSTRO  to nie tylko sprzęt który wykonuje śmieszne zdjęcia. Aby podkręcić całość atmosfery potrzebny jest Animator z poczuciem humoru :). Im bardziej zabawny i kreatywny  tym goście  są bardziej skłonni do korzystania  i wygłupów przed magicznym lustrem. W dodatku lustro ma zainstalowane aplikacje ze śmiesznymi filmikami oraz tekstami które rownież mają na celu rozbawić całe towarzystwo.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy w tej branży już od lat, zarówno z usługami fotograficznymi, jak i barmańskimi, muzycznymi, więc temat i klimat weselny jest nam doskonale znany. Wiemy jak ważny jest ten dzień dla Pary Młodej dlatego robimy wszystko aby ten dzień był wyjątkowy, niezapomniany, a na twarzach gości pojawiał się nieustanny uśmiech. Sama organizacja eventu składa się z wielu czynników, przygotowanie personalizacji, gadżetów, dodatków, rozstawienie sprzętu, animowanie gości,  to wszystko ma ogromny wpływ na jakość świadczonych usługi. Doskonale o tym wiemy i właśnie dzięki temu oraz naszemu doświadczeniu wiemy jesteśmy przekonani że z nami ten dzień będzie wystrzałowy i niepowtarzalny 🙂

Jesteśmy dla Was 🙂 zapraszamy do kontaktu !